هفت دلیل منطقی برای دستگیری روزنامه نگاران

ابراهیم نبوی
ابراهیم نبوی

نیروهای دادستانی به پنج روزنامه اصلاح طلب حمله کرده و حدود ده نفر از روزنامه نگاران اعتماد، شرق، بهار، آرمان و آسمان را دستگیر کردند. خبرنگاران ما زمین را به آسمان و آسمان را به زمین دوخته و سرانجام در جریان دوخت و دوز دلایل حمله دادستانی به مطبوعات اصلاح طلب و دستگیری روزنامه نگاران مذکور را کشف کرده و اطلاعیه دادستانی را به دست آوردند:

امت شهیدپرور و قهرمان ایران

در راستای دستگیری عوامل دشمن در روزنامه های باصطلاح اصلاح طلب، موارد زیر را به عرض آقا امام زمان و مسوولان نظام و ملت بیدار و بقیه می رساند:

  1. با توجه به اینکه میزان آلودگی هوای تهران بیست برابر حد مجاز بوده و باعث مرگ و میر شهروندان گشته و برخی از شهروندان مبادرت به استفاده از ماسک کرده و به همین دلیل قابل شناسایی و لذا قابل دستگیری نیستند، خبرنگاران مطبوعات اصلاح طلب که هم شناخته شده و هم قابل دستگیری بودند، دستگیر شده و این اقدام تا کاهش آلودگی کامل هوای تهران و خفقان کامل زمین ایران ادامه خواهد داشت.

  2. در راستای افزایش زورگیری، قتل، سرقت و اختلاس در کشور، دادستانی تلاش کرد تا با اعدام برخی از زورگیران درس عبرتی به سایر زورگیران بدهد، اما چون زورگیری و سایر جرایم ادامه یافت و دولت در حال حاضر قادر به جلوگیری از باندهای جرم و جنایت نیست، اما قادر به جلوگیری از روزنامه ها هست، لذا فعلا روزنامه ها تعطیل می شوند تا بعدا وقتی دولت قادر به مبارزه با سارقین بود، و سارقین خودشان جزو دولت نبودند، مبارزه بی امان با آنان هم شروع شود.

  3. باعنایت به اینکه سالانه 4200 نفر از معتادان به مواد مخدر به دلیل مصرف غلط مواد مخدر می میرند و دو میلیون معتاد که یک میلیون و دویست هزار نفر آنان معتاد دائمی هستند، وجود داشته و اعتیاد یکی از روش های نابودی جامعه و جوانان می باشد، و روزنامه ها می توانند در کاهش میزان معتادان سهم قابل توجهی داشته باشند، اما اگر روزنامه ها به این موضوع بپردازند، چهره سیاهی از کشور نشان داده می شود و سیاه نمایی جمهوری اسلامی جزو برنامه های صهیونیست ها و آمریکای جنایتکار است، لذا تا زمانی که تعداد معتادان و میزان مرگ و میر آنان کاهش نیابد، خبرنگاران مطبوعات اصلاح طلب دستگیر می شوند تا به سالم سازی جامعه کمک های شایانی بشود.

  4. در راستای اینکه جمهوری اسلامی تصمیم دارد که با آمریکای جنایتکار رابطه برقرار کرده و بحران بین المللی خود را حل کند، و از طرف دیگر تصمیم دارد که اسرائیل را از روی نقشه جهان حذف کند، و از طرف سوم قصد دارد عوامل آمریکا و اسرائیل را از صحنه سیاسی ایران بکلی برکنار کند، اما این موارد فعلا مورد اتفاق نظر مسوولان نظام نمی باشد، ولی حمله به روزنامه ها و دستگیری روزنامه نگاران مورد توافق کلیه جناحین نظام می باشد، به همین دلیل تا قبل از محو کامل آمریکا، اسرائیل، فرانسه، کانادا، استرالیا، ژاپن، عربستان سعودی، آلمان، هلند، بلژیک، امارات متحده عربی، اردن، سوئیس، سوئد و سایر کشورها، فعلا روزنامه نگاران اصلاح طلب دستگیر می شوند.

  5. با توجه به اینکه براساس اخبار واصله به سربازان گمنام و بدنام و بدون ذکرنام امام زمان، برخی از ایرانیانی که از چنگال عدالت وزارت اطلاعات گریخته و برای دیدن برج ایفل به فرانسه رفته و همانجا ماندگار شده و از کمک های مالی برخی از دولتهای اروپایی و آمریکایی که همه اطراف برج ایفل می باشند استفاده نموده و دریافت کمک مالی از دشمن به منزله خیانت به کشور است و برخی از این افراد خود را روزنامه نگار معرفی کرده اند، لذا نظام جمهوری اسلامی برآن است تا ریشه های قلم به مزدهایی که از دشمن پول می گیرند، تا خشتک قطع نماید و به آنان اخطار می کند که هر چه سریع تر به دامن وطن بازگشته و به زیر دامن وطن یعنی هتل اوین بروند و به مجازات اعمال کثیف شان برسند، اما برخی از این قلم به مزدهای کثیف، به وطن بازنمی گردند. لذا چون برخورد با روزنامه نگاران خائن از دستآوردهای نظام می باشد ولی فعلا روزنامه نگاران خائن در دسترس نمی باشند، لذا فعلا روزنامه نگاران غیرخائن دستگیر شده و برای مجازات روزنامه نگاران مزدور اجانب مجازات می گردند، باشد که آنان برگردند و مجازات شوند و نظام جمهوری اسلامی به قله های افتخار جدیدی دست پیدا کند.

  6. در راستای اینکه قرار است عناصر فتنه گر و عوامل مزدور ضدانقلاب وابسته مستکبر دژمن که مدتی است شیپور انتخابات آزاد سر داده اند، قرار بوده که اگر موفق شوند و نظام با بصیرت را فریب بدهند کلید واژه های دشمنانه انتخابات آزاد را عملیاتی کنند، بعدا اصلاح طلبان روی کار بیایند و بعد از یکی دو سال که روی کار آمدند، مطبوعات قلم بمزد اجاره ای زنجیره ای ددمنش راه بیافتد و علیه نظام و ارزشهای نظام و رهبر گرانمایه، و اساس انقلاب توهین کنند، اصلا غلط می کنند بعدا توهین کنند، همین امروز می گیریم شان که بیخودی دو سال بعد دچار دردسر هم نشویم.

  7. با توجه به شکست مذاکرات هیات مذاکره ایران با 5+1 مسوولان مملکت که نه می خواهند جلیلی را بگیرند نه می توانند کاترین اشتون را بگیرند، لذا برای پیروزی در مذاکره با کشورهای اروپایی در مذاکره بعدی روزنامه نگاران اصلاح طلب دستگیر و روزنامه های شان فعلا متوقف می شود.

به همین دلایل هفتگانه و براساس اسناد و مدارک روشنی که از خانه های متهمان و از کامپیوتر سه تن از روزنامه نگاران زندانی تا پس فردا به دست خواهد آمد و براساس اعترافات صریح این عناصر واخورده که تا دو هفته دیگر خواهند کرد، روابط میان این روزنامه نگاران با برادر، همسر، پدر و مادر، پسر عمو و دخترعموی آنان که بعضا در کشورهای دشمن زندگی می کنند یا قرار بوده که یک بار به آنجا بروند، روزنامه های اصلاح طلب در خط استکبار جهانی قرار داشته و قصد داشتند اخبار و اطلاعاتی را که دشمن از بیست سال قبل می دانست، مجددا به آنان بدهند. لذا در یک عملیات قهرمانانه نیروهای امنیتی آنان را دستگیر کرد.

و سیعلم الذین ای منقلب ینقلبون

دادستانی کل جمهوری اسلامی ایران، واحد رسانه ها