کمپین سیلی خوردگان

ابراهیم نبوی
ابراهیم نبوی

به گزارش رجانیوز " کمپین بزرگ سیلی خوردن برای خمینی” توسط بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل شد. در این کمپین باشکوه که در محل مرقد مطهر امام خمینی برگزار گردید، 7777 بسیجی به نیت چهارده معصوم ضربدر دو تشکیل شد.

به گزارش کامرانعلی نقدی خبرنگار رجانیوز، خواهران و برادران بسیجی که هر کدام یک کوله پشتی ساندیس و ساندویچ تخم مرغ حمل می کردند، از اولین ساعات روز 25 خرداد در محل کمپین اجتماع کرده و فضای روحانی این مرقد را غرق پرچم های زردرنگ حزب الله لبنان، پرچم سوریه، پرچم فلسطین و تعدادی پرچم ترکیه کردند. سه تن از اعضای کمپین که اشتباها پرچم روسیه را به همراه آورده بودند، مجبور شدند بسرعت به شهرستان قزوین مراجعه کنند و به جای آن تعدادی پرچم آبی و قرمز و سفید ایران اسلامی را بیاورند.

از ساعت هشت بامداد غریو جمعیت با دادن شعار " ما همه نجار توایم خامنه ای، سیلی آبدار توایم خامنه ای” می دادند، اقدام به سیلی زدن به یکدیگر کردند. برادر قاسمی نویسنده کتاب “شهدای عوضی اسلام” یا “چه گوارا در مثلث برمودا” در سخنان خود گفت: " بسیجی کسی است که سینه اش بزرگتر از دیگران است” در پی این اظهار نظر خواهران بسیجی فریاد زدند " قاسمی قاسمی، حمایتت می کنیم.” سردار قاسمی گفت: " سینه ما جای زخم قارون ها و فرعون هاست و همین است که باعث بزرگ شدن سینه بسیجیان می شود، چرا که غم انتظار در ما لانه کرده.”

سخنران بعدی این مراسم سردار حسن عباسی متخصص تجاوز در جنگ نرم، در تفسیر “گریز آناتومی و ولایت” گفت: " اصولا نژاد آنگلوساکسون سینه های کوچکی داره، و همینه که باعث بحران در تمامیت تاریخ این نژاد هست، چرا حمله می کنه به آفریقا؟ چرا لشکر می کشه به لبنان؟ چرا نگاه همه شخصیت های فیلم بخصوص آنگلوساکسون ها وقتی به زن نگاه می کنه، بجای اینکه مثل مسلمان ها زمین رو نگاه کنه، روبرو رو نگاه می کنه، مگه اون روبرو چیه؟ چرا آنجلینای جولی یا پاملای آندرسون سیلیکون به خودش تزریق می کنه؟ فقط بخاطر دکترین " بوب فوبیا"ست که داره. چون مسلمونه که سینه می زنه. حتی حافظ هم می گه دست غیب آمد و بر سینه نامحرم زد. این یعنی چی؟”

وی افزود: " من به عنوان متخصص سریالهای جنگ نرم به شما می گم چرا هالیوود به عنوان ام القرای یهود، می آد بیمارستانی دقیقا شبیه بیمارستان امام خمینی رو انتخاب می کنه برای لوکیشیون گریزآناتومی؟ چون می دونه نگاه آمریکایی که تحت فشار آنگلوساکسونه دنبال سونامی خمینی یه. و اینجاست که می بینی “کلی تورس” بازیگری که برجسته ترین مشخصات رو در این سریال داره، درست می زنه تو خال. می خواد " مک دریمی” یعنی رویای منحط خیانت شده آمریکایی رو بگذاره درست روبروی زنی که از آمریکای لاتین می آد، اسمش ساراست، سارا رامیرز، سارایی که ما رو یاد ابراهیم و اسماعیل می اندازه، در یک قسمت سریال حتی این رو لو می ده، اون جایی که همه پزشکان و نخبگان سریال که نخبه های بی بصیرت هستند، متوجه می شن که سارا طهارت نگرفته. طهارتی که ما رو یاد حوض کوثر می اندازه. من صدها عکس سارا رامیرز رو نگاه کردم تا متوجه تفاوت استراتژیک اون با پاملا اندرسون بشم.

همینه که غرب عقده داره و می خواد سارا رو در حیاط خلوت آمریکا، که دقیقا نقطه استراتژیک ماست، گیر بندازه. حیاط خلوت " گریز آناتومی” جایی است که غرب بیچارگی و برهنگی خودش رو نشون می ده.” به همین دلیله که ما مسلمون ها سینه می زنیم، می زنیم به سینه هامون، زنجیر می زنیم. و حالا بخاطر جسارت سیلی که حسن خمینی به سردار نجار می زنه، ما یک بار دیگه معنی شکنجه سعید " جراح” در سریال استراتژیک " لاست” را می فهمیم. عجیب نیست که سردار نجار باید سیلی بخوره از دست کسی که اسم امام روشه، در حالی که از جراحی سینوس از بیمارستان برگشته. موقعی که سریال لاست داشت نوشته می شد یقینا استکبار نقشه سیلی زدن به صورت جراحی شده سردار نجار رو می دونست.”

به گزارش خبرنگار رجانیوز جمعیت اقدام به زدن سیلی به صورت های یکدیگر و زدن زنجیر به سینه های خود کردند و شعار می دادند: " ما همه نجار توایم خمینی، سیلی آبدار توایم خمینی” در همین حال گروهی از برادران بسیجی تصمیم گرفتند برای ایثار بیشتر با قمه به همدیگر حمله کنند. در این واقعه 300 نفر راهی بیمارستان شدند.

کمپین سیلی خوردن بخاطر امام خمینی با نوحه برادر ذاکر ادامه پیدا کرد. برادر ذاکر خواند:

 

عشق من و ناز من و خمین منی

سیلی اگه می خورم، حسین منی

یه رفیق دارم که شهرش خمینه

دلم گرفتارشه، دلارامش حسینه

از آن روزی که نامش را شنیدم

بلای عشق اونو با جون خریدم

دل من ماهی دریای عشق خمین

وجودم آهوی صحرای عشق خمین

سیلی بزن سیلی بزن تا جونم درآد

سیلی بزن سیلی بزن تا جونم درآد

( جمعیت موج می گیرد و همه به هم سیلی می زنند)

 

دل دیوونه خاطرخواهه علی یه

اسیر زلف و روی ماه علی یه

دل ما وحشیه آرام نمیشه

تا علی رو نبینه آروم نمیشه

اگه پیش خدا باشم خدا رو وللش

بی علی بی حسین خدا رو وللش

اسیر چشم و ابروی حسینم

سگ عوعو کنه کوی حسینم

مجتبی صدا کن بابات بده یه بوس

سفینه النجاتی، چشماته نور فانوس

سیلی بزن سیلی بزن، تا جونم درآد

سیلی بزن سیلی بزن تا جونم درآد

( جمعیت موج می گیرد و همه به هم سیلی می زنند)

 

خدا مدیون چشماته آی آقا جون

دل من زیر پاهاته آقاجون

به عشق بی بی با درد و غم می سازم

بین همه دلبرا به رقیه می نازم

شدم سگ علی و ببینید ایهالناس

عوعو می کنم من به عشق عباس

شدم سگ آقا ببینید ایهالناس

قلاده ام رو بستم کنار کفن عباس

خمینی اگه بودی گازت می زدم

چشمک به اون چشای نازت می زدم

خمینی اگه بودی کاش لقدم می زدی

به همه جای نابدترم می زدی

خمینی اگه بودی حسن نصرالله بود

نوه تو اون بود که مثل ماه بود

کاش بودی و سیلی می زدی به همه مون

گوربابای ما، اون جای عمه مون

سیلی بزن سیلی بزن، تا جونم درآد

سیلی بزن سیلی بزن تا جونم درآد

( جمعیت موج می گیرد و همه به هم سیلی می زنند)

به گزارش اسکعلی پوریامین، مراسم تا صبح روز بعد ادامه داشت و بسیاری از برادران بسیجی تصمیم گرفتند کمپین بعدی را بعد از جراحی سینوس برگزار کنند. دکتر باقری لنکرانی اعلام کرد، ما آمادگی عمل جراحی سینوس برای ده هزار نفر را در یک روز داریم و داوطلبان می توانند برای اینکه بیماری سینوس بگیرند تا در جراحی صرفه جویی شود، طبق بروشورهای وزارت بهداشت و درمان از حمام آب سرد و گرم با فرمول مناسب استفاده کنند.

در پایان قطعنامه " کمپین سیلی برای خمینی کبیر” بشرح زیر صادر شد:

 

و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه

چالش( کمپین) سیلی برای خمینی کبیر، با حضور 7777 بسیجی از فرزندان خمینی کبیر برگزار شد، همانانی که وقتی پسر نوح از کشتی افتاده بود، زیر دست و پای جانوران کشتی نوح آرام گرفته بودند تا بسوی مدیریت جهان حرکت کنند. در اجتماع چند میلیونی 7777 بسیجی که صدها هزار تن از خواهران و صدها هزار تن از برادران شرکت داشتند، بعد از آتش زدن نمادین پرچم های 22 کشور اروپایی، 11 کشور آمریکای لاتین، 17 کشور منحوس خاورمیانه، و 3 کشور آفریقایی، جایزه کتاب سال توسط وزیر ارشاد به نویسنده کتاب " ماکس وبر بی شرف” نوشته غلامعلی ابوذرپرست اهدا شد. سپس فیلم ده دقیقه ای " چرا پاملا اندرسون در لاست گم شد؟” اثر مرکز دکترینال بدون مرز نمایش داده شد و پس از پایان آن مانوور موتورسواری در خیابان روغنی توسط برادران بسیج اجرا شد، و در پایان سخنرانی دو تن از مسوولان امر و مداحی و سینه زنی برگزار شد و قطعنامه زیر صادر شد:

 

  1. جمعیت دو میلیونی بسیجیان ضمن پاسداشت مقام امام کبیر، نجات دهنده بشریت، آموزگار اول مبارزه برای آزادی قدس کبیر، بنیانگذار ولایت، ویرانگر نظام ستمشاهی، احیاگر شیعه در مقابل برخی از دشمنانی که فعلا مصلحت نیست نام آنان بیاید، پیوند ابدی خود را با امام خمینی اعلام و از کلیه خانواده، برادران، خواهران، فرزندان، نوه ها، پسرعموها، دخترعموها، همسایگان، ساکنین خمین، همسایگان امام در زمان حیات، گربه ای که در زمان امام در کوچه جماران به دنیا آمد اعلام می دارند.

 

  1. اقدام جسارت آمیز فردی به نام حسن مجتبوی( سید حسن مصطفوی سابق و سید حسن خمینی اسبق) در زدن سیلی به صورت بیمار و گلگون سردار نجار( مصطفی گنده سابق) که بعدا معلوم شد که حسن خمینی سیلی نزده و محمد علی انصاری سیلی زده و بعدا هم معلوم شد اصلا انصاری هم سیلی نزده و سردار نجار قبل از چهارده خرداد به بیمارستان رفته بود و مشکل سینوس هم نداشت، بلکه برای بازدید به بیمارستان رفته بود، محکوم است و به دلیل همین جسارت ملت بزرگ ایران درس بزرگی به کوبندگان سیلی بر چهره مظلومان داد.

  2. سیلی حسن مجتبوی در حقیقت همان چوبی است که یزید بن معاویه که دوست پسر طلحه و زبیر بود، به سر مبارک " در این بخش فقط باید گریه کرد” اصابت کرد. ما سیلی خوردگان تاریخیم، ما لگد خوردگان تاریخیم، ما همان فرزندانی هستیم که پدر همسایه مان که زندان است، با رشادت تمام هشت سال در مقابل دشمن سیلی خورد و حسرت گفتن یک آخ را( این بخش و دکتر شریعتی و احسان و سارا و خانم شریعت رضوی، و برادرش و سه یار دبستانی و کل وقایع بین سالهای سی تا 59 از تاریخ حذف شود) لازم نیست کسی جایی بگذارد. ما بارها سیلی خورده ایم، ما بخاطر درس نخواندن سیلی خوردیم و معلم ها را به بدبختی انداختیم، ما بخاطر دزدی از لبنیاتی دریانی سیلی خوردیم و بعدا همان پاسبان را چنان کردیم که رفت به عراق پناهنده شد. ما سیلی خوردگانی بزرگیم. ما بخاطر امام سیلی می خوریم، سینه می زنیم، در کنار خواهران بسیج که ناموس ما هستند، به تعداد کافی.

  3. بزودی با تشکیل کمپین یک میلیون سیلی در سراسر جهان اسلام، از جمکران تا جماران، تمام مسلمانان جهان، از ونکوور تا لندن و پیشاور( به گفته امام مصباح) به سیلی جسورانه فرد خاطی جواب خواهد داد.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون