مشائی مشائی، تو نور چشم مائی، انجمن روشندلان

ابراهیم نبوی
ابراهیم نبوی

نادران دارد از حالا نقش خودش را بخوبی بازی می کند، شده یک مسوول درست و حسابی برای تبلیغات ریاست جمهوری مشائی. من هم که از سبزها خداحافظی می کنم و با تمام وجود به نادران پیوسته و به مشائی رای خواهم داد. مطمئنم مشائی همه آرزوهایی که خاتمی و موسوی و هاشمی و رضا پهلوی قرار بود برآورده کند، با کمک احمدی نژاد برآورده می کند، فقط یک منشی دفتر خوب لازم دارند که برایشان تبلیغات کند که من خودم این کار را می کنم.

از وقتی احمدی نژاد گفته “ممه را لولو برد” ـ ( تاریخ 1/1/1) مبدا تاریخ نوین جمهوری اسلامی ـ من تازه دارم می فهمم مشائی یعنی چی. مشائی یعنی همه چیز. به همین دلایل و برخی دلایلی که آقای نادران آورده من از امروز از سبزینگی استعفا داده و به مشی مشائی می پیوندم. این برخی دلایل ما را هم لطفا گوش کنید که لال و ناشنیده از دنیا نروید:

اول، به گفته نادران رقص مختلط زنان و مردان را اجازه داده است، بنابراین دیسکوها دائر، جمعه ها تا ساعت پنج صبح باز است. از آوردن داف اضافی خودداری نکنید.

دوم، به گفته نادران مشائی مشروبات الکلی در برنامه رسمی جمهوری اسلامی سرو کرده، البته خودش بارتندر نبوده، بلکه صاحب عزا بوده، بنابراین احتمالا اگر رئیس جمهور بشود، حتما بارها و مشروب فروشی ها باز خواهد شد، از این پس فقط برای گرفتن قرص به داروخانه می رویم.

سوم، به گفته نادران مشائی با سفیر سابق آمریکا دیدار کرده و به امید خدا اگر روی کار آمد، سفارت آمریکا در تهران باز می شود و همه ایرانی های لس آنجلس هم به ایران برمی گردند و در سال 1404 انوشه انصاری این بار با خرج دولت می رود آسمان.

چهارم، به گفته نادران مشائی با سفیر اسرائیل( حالا سفیر اسرائیل در کجا بوده مهم نیست، مفت باشد، کوفت باشد) ملاقات کرده، پس سفارت اسرائیل هم در ایران افتتاح می شود به امید امام زمان، این فلسطینی ها و لبنانی ها هم می روند پی کارشان.

پنجم، مشائی قبلا گفته که مردم اسرائیل را دوست دارد، ما هم که مردم اسرائیل را دوست داریم، می ماند مردم فلسطین که آنها هم به امید خدا می روند به سوریه.

ششم، در دعواهای رهبر و احمدی نژاد بر سر مشائی آخرش مشائی ماند و آقا کنار کشید و رفت با شاعران فال حافظ گرفت. معلوم می شود طرف توپش پر است، ما هم که اصولا طرفدار توپ پر و دیسکو و سفر به فضا و بار بوده و نوکر آمریکا و اسرائیل می باشیم.

هفتم، به گفته نادران مشائی پیش بینی کرده 31 میلیون رای در انتخابات بعدی می آورد. رقیب اش هم قالیباف است که 12 میلیون رای می آورد، لاریجانی هم که 200 هزار تا رای می آورد و اصلا مشکلی وجود ندارد، همین الآن خبرگزاری فارس و روزنامه کیهان از دو سال قبل تعداد آرای مشائی را اعلام کردند….

هشتم، تا اینجایی که ما فهمیدیم آقای مشائی به مقداری مرتاض هندی اعتقاد دارد و امام زمان، ما هم به امام زمان اعتقاد داریم، اصولا به هر امامی که غایب باشد و قول بدهد حالا حالاها نیاید اعتقاد داریم، لذا از نظر اعتقادی نیز اختلافی با مشائی نداریم.

نهم، ما اصولا به یک رضاشاه قلدر احتیاج داشتیم که جلوی علما و مراجع بایستد، آدم فاسدی باشد، با آمریکا و اسرائیل موافق باشد، اهل بزن و بکوب و حال پخش کردن هم باشد. اصلا چه مرضی داریم بیخودی خودمان را پاره کنیم که بعد از سه سال موسوی و خاتمی و کروبی و سبزها بشوند رئیس مملکت، بعد بیست سال دعوا کنیم تازه برسیم به همین جایی که این داداش اسفندیار من ما را تا یک ماه دیگر می رساند.

دهم، از اعلیحضرت رهبر معظم موسیو پرزیدنت اسفندیارخان مشائی قدس سره درخواست می کنیم به محض روی کار آمدن بلافاصله یک هواپیمای چارتر به مقصد دمشق به خلبانی سرهنگ بهزاد معزی( نمی دانم زنده است یا نه) مسوول جابجایی رهبران کشور، رزرو کند که آقا و متعلقین، بخصوص علیرضا قزوه که هم آقا و هم دمشق را دوست دارد، گرفته، به محض اعلام خبر پیروزی 31 میلیونی اش پرواز پیروزی انجام شود.

در همین راستا اینجانب، سید ابراهیم نبوی، با توجه به اینکه آقای میرحسین موسوی و سایر رهبران فتنه سبز، به گفته آقای جنتی و وزیر اطلاعات یک میلیارد دلار پول از آمریکا گرفته اند، اما حاضر نیستند سیصد هزار دلارش را برای راه اندازی ماهواره و تلویزیون سبز بدهند و همه اش را موسوی داده به خانم رهنورد که برای خودش کیف و کفش بخرد، کروبی هم داده به حسین که برای خودش پفک نمکی بخرد، لذا اینجانب بکلی از امروز طرفدار مشائی می باشم. چون هر جور که حساب کنیم حداقل برای دیسکو و بار و سفارت آمریکا اگر موسوی بیاید باید حداقل سی سال صبر کنیم که تا آن موقع هفت تا کفن پوساندیم، ولی اگر مشائی بیاید همین دو سال دیگر کار تمام است، برمی گردیم یک دهانی از این حزب الله سرویس کنیم که دیگر اسم آقا را نیاورند.